Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) с функцией DDM

369 грн.

Артикул: 287077 Категорія:

Опис

Основные возможности:
«Горячая» замена, соответствие SFP стандартам.
Соответствие рекомендациям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
SC разъем.

Додаткова інформація

Тип

модуль SFP

Количество

1

Тип волокна

одномодовый

Пропускная способность

1 Гбит/с

Длина волны

1310 нм

Тип разъёма

SC

Дальность передачи

до 3 км

Производитель

FoxGate

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) с функцией DDM”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.